Szkoła Podstawowa nr 399 w Warszawie

Projekt – „Mój potencjał – moja przyszłość”

Szkoła Podstawowa nr 399 w Warszawie przystąpiła do realizacji projektu finansowanego z środków UE pn.: „Mój potencjał – moja przyszłość:  rozwój systemu doradztwa zawodowego w 21 szkołach podstawowych m. st. Warszawy”.

W ramach powyższego projektu utworzony i doposażony zostanie Punkt Informacji i Kariery.

Chętni uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach doradztwa zawodowego (rozmowach doradczych, diagnostyce doradczej itp.). W projekcie przewidziano 60 godzin doradztwa zawodowego indywidualnego.

Szkoła zostanie wyposażona w m.in. specjalistyczną literaturę, oprogramowanie, gry dydaktyczne, a także inne materiały przydatne w realizacji działań projektowych.

Projekt potrwa do grudnia 2023 r. i skierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych.

ZACHĘCAMY DO AKTYWNEGO UDZIAŁU

1. Regulamin projektu:

Regulamin projektu

2. Formularz zgłoszeniowy do projektu:    Uwaga! Jego wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa ucznia w projekcie

Formularz rekrutacyjny ucznia

3. Oświadczenie RODO:

Oświadczenie RODO_MP_MP

Szczegółowe informacje o miejscu i godzinach pracy Szkolnego Punktu Informacji i Kariery wkrótce.