Szkoła Podstawowa nr 399 w Warszawie

Posiłki w szkole

Szanowni Państwo ,

Jest nam niezmiernie miło, że kolejny rok będziemy z Państwem współpracować i przygotowywać posiłki dla Waszych dzieci.

W związku z tym chcemy przekazać Państwu istotne informacje organizacyjne.

1. Posiłki należy zamawiać na cały miesiąc z góry, z możliwością wyboru dania mięsnego lub wegetariańskiego.

Posiłki wydawane będą tylko na podstawie miesięcznych zamówień bez możliwości domawiania pojedyńczych posiłków.

Jadłospis na kolejny miesiąc udostępniany będzie do 27-go każdego miesiąca na miesiąc kolejny. Po publikacji jadłospisu w aplikacji otrzymacie Państwo informację o możliwości zamawiania posiłków.

Koszt posiłków wynosi :

Zupa + II danie + kompot ( porcja standard) – 14,00 zł

Zupa + II danie + kompot (porcja powiększona) – 16,00 zł

Termin płatności – 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Rodzice, którzy mają nadpłatę za ubiegły rok w aplikacji ZAMÓWPOSIŁEK proszę o kontakt z Panią Sandrą Wilk pod nr tel. 508-236-869 lub na adres e-mail : s.wilk.bluebar@gmail.com

1. Zaświadczenia lekarskie związane z alergiami pokarmowymi dzieci lub wykluczeniami żywieniowymi zaleconymi przez lekarza należy zgłosić
    e-mailem na adres wilk.bluebar@gmail.com
  2. W przypadku odbioru posiłku na wynos dla nieobecnego dziecka w szkole zgłoszenie należy przysłać SMS-em na nr
    508-236-869 / 535-157-294 danego dnia do godziny 9:30.
    W treści SMS-a proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz rodzaj zamówionego zestawu.Informacje ogólne dotyczące posiłków:
    INFORMACJA DLA RODZICÓW ZARUBYInformacje dotyczące logowania do aplikacji:

INFORMACJA DLA RODZICÓW – GAST TOP – SP_399

Koszt opakowania jednorazowego  wynosi 1 zł/szt.

Odbiór posiłku w godzinach 12.30 – 17.00 przy portierni.

W punkcie odbioru posiłków będzie zbiorcza lista osób które zamówiły obiad na wynos. Prosimy o złożenie na liście podpisu potwierdzającego odbiór oraz uiszczenie opłaty za jednorazowe opakowania.

1. Każdy uczeń, który będzie zgłoszony w aplikacji otrzyma od nas kartę elektroniczną. Uczeń ma obowiązek posiadać kartę przy każdorazowym wydawaniu posiłków, ponieważ jest ona niezbędna do weryfikacji złożonego zamówienia.

zespół Blue Catering